niedziela, 23 września 2012

Cześć!

Dawno nie pisałam ,nie mam czasu ,rok szkolny i nawet mnie często nie ma na komputerze. W dodatku mam korepetycje z kilku przedmiotów, więc nawet w domu mnie nie ma, jestem praktycznie na obiad i spanie. W szkole jak to w szkole, czasem lepiej , czasem gorzej, aczkolwiek już zaczęły się sprawdziany, kartkówki i odpowiedzi ustne. Oczywiście zgarnęłam już jakieś ocenki, ale nie będę wam się nimi chwalić, bo nie widzę takiej potrzeby.
Ponieważ zbliża się do nas 'wielkimi' krokami zima. ( W Zakopanem już pojawił się śnieg, wiadomo - góry, jednak to i tak trochę dziwne. ) postanowiłam pokazać wam kilka cieplejszych ciuszków, które mi przypadły do gustu.

Sweterek z h&m za 130 zł

Sweterek z C&A za 80 zł

Sweterek z New Yorker za 140 zł

Sweterek z Mango za 180 zł

Sweterek z C&A za 120 zł

Sweterek z C&A za 120 zł

Sweterek z Top Secret za 110 zł

Sweterek z Mango za 140 zł

Sweterek z Tally Weijl za 120 zł

Sweterek z H&M za 100 zł


Sweterek z H&M za 130 złGdy tylko patrzymy na zdjęcia, od razu robi nam się cieplej. Widać , że w każdym z tych ciuszków czułybyśmy się przyjemnie. Gdybym miała tyle pieniędzy na pewno kupiłabym większość z wyżej pokazanych, a jak na razie, upoluję pewnie tylko kilka z nich. Któryś przykuł waszą uwagę?? Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! Nie wymieniam się komentarzami, a spam nie jest mile widziany. Nie bawię się w obserwowanie za obserwowanie. Pozdrawiam!